YENİ NESİLLERİN

ENERJİSİ

GELECEĞE

YATIRIM

ÇEVRE DOSTU

ENERJİ

DÖKME CNG / LNG

Global Yatırım Holding bünyesinde 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye'de yüksek basınç hatları üzerine konumlanmış yaygın tesis ve altyapı yatırımlarıyla CNG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz) dağıtımı yapan ilk firmadır. Türkiye’nin en temiz ve en ucuz araç yakıtı olan CNG’nin en büyük tedarikçisi olup, doğal gazın boru hattıyla ulaşamadığı kuruluşlara en ucuz doğal gazı ulaştırmaktadır.

OTO CNG

Yakıt olarak CNG kullanan lojistik filolarına ve otobüslere CNG tedariki için Naturelgaz’ın mevcut Oto CNG istasyonlarından hizmet vermekle birlikte, müşteriler ile de özel projeler geliştirilmektedir.

CITY GAS

Naturelgaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK’nın koordinasyonunda, BOTAŞ ve doğal gaz dağıtım şirketleriyle yapılan projelerle 2019 yılı sonuna kadar 222 ilçe ve beldeye doğal gaz arzı yapılması için başlatılan seferberliğe katılmış ve aşağıdaki mahallerde şebekenin CNG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz) ile ikmalini üstlenmiştir.

Naturelgaz

ŞİRKET HAKKINDA DETAYLAR

checklist icon

Hakkımızda

Global Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş., boru hattı dışında (CNG/LNG) dökme gaz satışında piyasa lideridir.

devamı...
checklist icon

Vizyon

VİZYONUMUZ: Türkiye’de taşımalı doğal gaz sektöründe lider konumda olmak ve bu alandaki tecrübemizi uluslararası projelere taşımaktır.


Misyon

MİSYONUMUZ: Yenilikçi çözümlerimiz ve operasyonel gücümüz ile tüm paydaşlarımız için yüksek değer yaratmak ve tüm dünya için sürdürülebilir yaşama destek vermektir.

checklist icon

Ortaklık Yapısı

Naturelgaz San. ve Tic. A.Ş. ortaklık yapısında Global Yatırım Holding A.Ş. % 95,49 hisseye sahip olup, geri kalan % 4,27 hisse Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aksel Golderberg’e ve % 0,24 hisse Kanat Emiroğlu’na aittir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyor, geri bildirimlerinize değer veriyoruz.

 

Naturelgaz TESİSLERİ HARİTASI

locations illustration

Hangi bölgelerde faaliyet gösterdiğimizi haritadan inceleyebilir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.